Budynek Urzędu

URZĄD MIEJSKI W PODDĘBICACH
ul. Łódzka 17/21, 99-200 Poddębice, woj. łódzkie
tel.: (43) 678 25 80, fax: (43) 678 39 95
http://www.poddebice.pl
BIP: http://poddebice.bip.gov.pl/
e-mail:  gmina@poddebice.pl
NIP: 828-10-01-170
REGON: 000524275
Urząd Miejski w Poddębicach
– Kancelaria
gmina@poddebice.pl
Burmistrz Poddębic burmistrz@poddebice.pl
Sekretarz Poddębic sekretarz@poddebice.pl
Skarbnik Poddębic skarbnik@poddebice.pl
Biuro Rady Miejskiej rada@poddebice.pl
Radca Prawny radca@poddebice.pl
 

Referat Finansowy

Anna Gortat ksiegowosc@poddebice.pl
Aneta Chmielecka a.chmielecka@poddebice.pl
 

Referat Organizacyjny

Informatyk it@poddebice.pl
 

Referat Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

 Cezary Makowski – kierownik igkm@poddebice.pl
 Małgorzata Dąbrowska m.dabrowska@poddebice.pl
 Anna Rosiak a.rosiak@poddebice.pl
 

Referat Promocji Gminy i Spraw Społecznych

Emilia Kaczmarek – kierownik e.kaczmarek@poddebice.pl
Magdalena Jaworska m.jaworska@poddebice.pl
Natalia Lesiewicz

Wioleta Kardyńska

Kamil Ignaczak

n.lesiewicz@poddebice.pl

w.kardynska@poddebice.pl

k.ignaczak@poddebice.pl

Referat Funduszy Zewnętrznych

Wioletta Gawrysiak – kierownik w.gawrysiak@poddebice.pl
Grzegorz Plewiński g.plewinski@poddebice.pl
Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska rolnictwo@poddebice.pl
Referat Organizacyjny – Wojskowy, OC wojsko@poddebice.pl
Referat Gospodarki Nieruchomości i Urbanistyki urbanistyka@poddebice.pl
Urząd Stanu Cywilnego usc@poddebice.pl