Wycieczka do ZOO Borysew 4 - latki "A" i " B" z ul. Miłej
W dniu 11 maja dzieci z grupy 4-latków "A" i "B"z ul. Miłej uczestniczyły w autokarowej wycieczce do ZOO Safari w Borysewie. Nasi wychowankowie podczas przejażdżki kolejką po terenie ZOO obserwowali zwierzęta na ich wybiegach, poznali ich wygląd i zwyczaje. Dzieci uczestniczyły w pokazowym karmieniu foki, miały możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami w mini ZOO. Wielu emocji dostarczyły również zabawy w figloraju. Wycieczka do ZOO Safari w Borysewie była okazją do zdobywania wiedzy na temat życia zwierząt oraz wspaniałej zabawy.

