Transport Spedycja Maciej Pełka
Targowa 7b
99-200 Poddębice
Polska
NIP: PL828-132-34-65
REGON: 731654000

spedycja@mptrans.pl
+48 43 678 76 08


MP-Trans działa na rynku transportowym od października 2004r. Siedziba firmy mieści się w centralnej Polsce w miejscowości Poddębice, położonej 40 km od Łodzi.

Naszą ideą było i jest tworzenie firmy przyjaznej klientom, która zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie świadczonych usług transportowych i spedycyjnych.

Celem naszej firmy jest dbanie o dobro klienta, dlatego zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, który służy radą i pomocą w każdej sytuacji.

Solidność i terminowość świadczonych usług pozwoliły nam zdobyć zaufanie wśród kontrahentów. Wszystkie przewożone towary dostarczamy bezpiecznie i zawsze na czas.

Stawiając przed sobą coraz wyższe wyzwania, szukamy wciąż nowych partnerów, którzy chcieliby z nami współpracować.


Gwarantujemy pełen profesjonalizm usług transportowych.

Firma MP-Trans świadczy usługi transportu drogowego na terenie krajów Unii Europejskiej, a także w zakresie importu i eksportu. Działamy w oparciu o przepisy prawa międzynarodowego, w tym Konwencję CMR (Konwencja o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów), Ustawę ADR (umowę europejską dotyczącą międzynarodowego przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych), konwencję AETR (przepisy regulujące czas pracy kierowców, przerw oraz okresów wypoczynku kierowców w przewozie drogowym). Nasze auta docierają do każdego miejsca w Europie.