Zakończenie praktycznej nauki zawodu w Poddębicach

Zakończenie praktycznej nauki zawodu w Poddębicach

 

W dniu 30.08.2018r. na terenie Restauracji „Złota Gwiazda” w Poddębicach Hufiec Pracy w Zduńskiej Woli  zorganizował spotkanie dla Absolwentów Hufca Pracy, wyróżniających się w roku szkolnym 2017/2018 uczestników oraz współpracujących z Hufcem Pracy pracodawców. Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem Komendanta Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli  Romualda Krystyniaka. Po powitaniu uczestników spotkania Komendant nawiązał do czekających OHP  reform oraz zmian ustawowych dotyczących młodocianych pracowników.

Poddębickie zakłady pracy reprezentowali: Angelika Kowalczyk – Salon Fryzjerski „ Ewel”, Julia Przytuła – Sklep „Kubuś” wraz z właścicielką p.Małgorzatą Jabłońską, Kinga Serafińska – Zakład Piekarniczo Cukierniczy AsPal, Dominik Bielawski – Sp z o.o. „Logicar” wraz z p.Małgorzatą Stefańską, Anna Ratajczyk oraz Joanna Ratajczyk – gospodarze spotkania oraz wieloletni współpracownicy Hufca Pracy.

Hufiec Pracy w Zduńskiej Woli za osiągnięcie dobrych i bardzo dobrych wyników w nauce i na praktykach zawodowych oraz zaangażowanie społeczne na rzecz Hufca Pracy wyróżnił pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami 12 uczestników. Absolwentom Komendant Hufca Pracy życzył wielu sukcesów na dalszej drodze zawodowej oraz w życiu osobistym oraz podziękował pracodawcom za dobrą współpracę  i zaangażowanie w przedsięwzięcia Hufca Pracy.

(tekst i zdjęcia: Katarzyna Wajman)