“Kino pod gwiazdami” Banku BGŻ BNP Paribas

“Kino pod gwiazdami” Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI. W tym roku mieszkańcy 46 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. W Poddębicach w środę 13 lipca br. na pl. Kościuszki (przed kościołem).

Inauguracja tegorocznej edycji projektu odbyła się 2 lipca podczas XXI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach podczas specjalnego pokazu filmu „Planeta Singli”.

Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA”. Zależy nam na dostarczaniu filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi klienci, stąd wzięła się idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, w których nie ma stacjonarnych kin – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. – Zapraszamy na seans o smokach dla najmłodszych o 18.00, a na starszych widzów czekamy o 20.00 z tegorocznym przebojem kinowym „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem – dodaje Agnieszka Wilczyńska.

Na odwiedzających KINO POD GWIAZDAMI czekają m.in. konkursy wiedzy filmowej, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie kręcenie filmu poklatkowego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w mieście, w którym odbywa się wydarzenie lub u animatorów w strefie KINA POD GWIAZDAMI. W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.

 

Dodatkowy bonusem tej akcji jest możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar.

 

KINO POD GWIAZDAMI  to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce, które  potrwa do 29 sierpnia br.

 

ZAPRASZAMY 13 lipca, Poddębice, pl. Kościuszki (przed kościołem)

Więcej informacji na stronie www.kinopodgwiazdami2016.pl