Majówka jeszcze bardziej atrakcyjna

Majówka jeszcze bardziej atrakcyjna

Majowy weekend już tuż tuż. Nie masz planów? Wpadnij do Poddębic! W mieście, gdzie biją gorące źródła będzie się działo. Co takiego się wydarzy?

1 maja – Termalna Majówka. Start o godz. 12 na pl. Kościuszki. W programie fantówka, zlot food trucków i festiwal smaków z zupą termalną, festiwal kolorów, roboty led, wodni szczudlarze, strefa zabaw dla dzieci, widokowe przeloty helikopterem. Od godz. 15 koncerty lokalnych wykonawców – orkiestry dętej Poddębice, mażoretek Dalia, Zespołu Ludowego Bałdrzychowianie, a następnie gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wystąpią – Trubadurzy, Robert Janowski, Shaun Baker i Jessica Jean, a na finał C-Bool.

Koncertom będzie towarzyszyć otwarcie Term Poddębice. Na Termalną Majówkę zapraszają Poddębice Gorące Źródła. Partnerami są: Indian Burger, Royal Sail Investment Group, Zoo Borysew. Patronat medialny: Radio Eska.

2 maja o godz. 18 w Pijalni Wód Termalnych w Poddębicach łódzki Teatr Mały wystawi sztukę „Stosunki Prawne”.

3 maja to dzień Termalnego Biegu Bez Barier. W Ogrodzie Zmysłów w Poddębicach odbędzie się bieg dzieci (do 15 roku życia) na 400 metrów – godz. 11.15. W samo południe wystartuje marsz nordic walking na 5 km po parku oraz uliczny bieg główny na 10 km po terenie Gminy. Szczegóły https://rajsportactive.pl/zapisy

Jak majówka to tylko w Poddębicach, bo w Mieście Gorących Źródeł każdy znajdzie coś dla siebie!