„Od Nocy do Nocy” w Poddębicach…

„Od Nocy do Nocy” w Poddębicach…

Nie lada gratka czeka melomanów 30 lipca br. Tego dnia w poddębickim Ogrodzie Zmysłów odbędzie się koncert Joanny Aleksandrowicz zatytułowany „Od Nocy do Nocy”. Początek zaplanowano na godz. 20:30.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka, która występuje na scenach wielu Teatrów w Polsce i współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojtkiem Smarzowskim czy Markiem Koterskim. W październiku zeszłego roku odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.

Artystka stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy”, który zagrała 200 razy. W repertuarze znajdują się utwory z kultowych produkcji, jak „Noce i Dnie”, „Vabank”, „Halo Szpicbródka” czy musical „Metro”.

W roku 2022 Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków odwiedza perły historii naszego kraju, miejsca piękne nieodkryte. Występuje w plenerze, salach pałacowych, zamkowych. Niezwykły klimat Ogrodu Zmysłów w Poddębicach sprawił, że nasze miasto znalazło się na trasie koncertowej wokalistki. Zapraszamy także na joannaaleksandrowicz.pl oraz https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/