Plener rzeźbiarski na terenie Ogrodu Zmysłów

Plener rzeźbiarski na terenie Ogrodu Zmysłów
Już na początku czerwca czeka nas niezapomniane wydarzenie. Poddębicki Dom Kultury i Sportu organizuje “Plener rzeźbiarski na terenie Ogrodu Zmysłów w Poddębicach”.
Jesteście ciekawi, jak powstają drewniane figury? Koniecznie odwiedźcie Poddębice w dniach od 3 do 7 czerwca 2024 roku, w godzinach 9:00 – 17:00.
Artystów będzie można podglądać w trakcie ich pracy na żywo. Rzeźbiarze za pomocą dłut, siekier, pił i innych narzędzi tworzyć będą tajemnicze dzieła, które po zakończeniu pleneru zdobić będą Ogród Zmysłów w Poddębicach. Na żywo rzeźbić będą: Łukasz Zabłocki, Mariusz Borowy, Franciszek Pytel, Zdzisław Gotfryd, Jan Milczarek.
Plener Rzeźbiarski 7 czerwca zakończymy wieczorem koncertowym, podczas którego nastąpi prezentacja prac rzeźbiarskich, występy wychowanków PDKiS, zespołu mażoretek „Dalia”, Zespołu Ludowego „Bałdrzychowianie” z kapelą „Bałdrzychowiacy”, Stowarzyszenia Sportowego WIT Poddębice, a gwiazdą wieczoru będzie zespół BIG BIKE ORCHESTRA – ORKIESTRA NA DUŻYM ROWERZE.
Na uczestników będzie czekało mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in. stoiska degustacyjne KGW, plac zabaw dla dzieci (dmuchańce i animacje dla najmłodszych), popcorn/wata cukrowa, stoiska WTZ Wilkowice i PŚDS Pęczniew oraz możliwość zwiedzania z przewodnikiem Pałacu Grudzińskich.

Wstęp wolny. Musicie Państwo być razem z nami!

Plakat pleneru rzeźbiarskiego