Rolniku, spisz się przez Internet i zdobądź upominek

Rolniku, spisz się przez Internet i zdobądź upominek

Gminne  Biuro Spisowe w Poddębicach pełni dyżur spisowy w dni robocze w godzinach pracy urzędu, tj. od godz. 8:00 do godz. 16:00 – w siedzibie urzędu, a po godzinach pracy dyżur telefoniczny (do godz. 20:00) oraz w soboty od godz. 8:00 do godz. 20:00 pod nr telefonu 737-462-096.

 

Ponieważ 50 pierwszych gospodarstw najłatwiejszej rundy akcji już odnotowaliśmy.W chwili obecnej upominek otrzyma pierwsze 50 gospodarstw rolnych, które ukończy samospis i poinformuje o tym Urząd, wpisując w temat wiadomości hasło promocyjne, którego należy szukać w mediach społecznościowych Urzędu Statystycznego w Łodzi oraz w artykułach promujących Powszechny Spis Rolny publikowanych na portalach internetowych oraz w prasie, będących w zasięgu województwa łódzkiego.

 

Rolniku z województwa łódzkiego! Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!

Od 1 września do 30 listopada br. trwa Powszechny Spis Rolny 2020.

Spośród użytkowników gospodarstw rolnych z województwa łódzkiego, które zgłoszą się do naszej akcji, 50 pierwszych gospodarstw otrzyma prezent – niespodziankę!*. Na upominek składać się będą losowo wybrane gadżety spisowe (parasole, koce piknikowe, ładowarki indukcyjne, zestawy piśmiennicze, notesy, smycze, kubki termiczne, torby, powerbanki, pendrive’y i wiele innych).

Nie czekaj aż zadzwoni rachmistrz!

Spisz się przez Internet!

Aby otrzymać upominek należy:

  1. wejść na stronę https://spisrolny.gov.pl,
  2. przejść do aplikacji spisowej,
  3. dokonać samospisu,
  4. przesłać na adres promocjeLDZ@stat.gov.pl chęć udziału w akcji  „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!”  wraz z  danymi do wysyłki**, na które należy wysłać upominek,
  5. 50 pierwszych gospodarstw rolnych, które W PEŁNI zakończą SAMOSPIS gospodarstwa, a kompletność ich formularza zostanie pomyślnie zweryfikowana – otrzyma upominek.

 

*  Wysyłka upominków nastąpi po zakończeniu spisu (nie później niż do końca grudnia 2020).

** Przekazując dane kontaktowe wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Urząd Statystyczny w Łodzi w ranach akcji promocyjnej dla użytkowników gospodarstw rolnych z terenu województwa łódzkiego „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!” Pełną informację nt. przetwarzania przez US Państwa danych uzyskacie Państwo klikając w  link.