Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

W sobotę na pl. Kościuszki w Poddębicach odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, czyli największe wydarzenie dla projektów unijnych w Polsce. Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

– W tym roku na gospodarzy DOFE w naszym województwie wybraliśmy samorządy, które najaktywniej ubiegają się o unijne fundusze. 12 maja zapraszamy do Poddębic – mówi Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

DOFE nadchodzi!!!

Drugi weekend maja wpisany w kalendarz? Jeszcze nie jesteście pewni czy spędzić go z nami? To może Jacek Kawalec Was zachęci:) Skierniewice Gmina Łask Gmina Poddębice Promuje Łódzkie

Opublikowany przez Zmieniamy Łódzkie 2 maja 2018

Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby lubiące przygody i niespodzianki sprawdzą się w dwóch pokojach zagadek unijnych – Etnografa i Futurologa. Będzie m.in. strefa innowacji i atrakcje dla dzieci, konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, pokaz sprzętu strażackiego OSP Sworawa i OSP Niemysłów.

Sympatycy sportu będą mogli nie tylko zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf od dziewięciokrotnych mistrzów Polski w siatkówce, czyli zawodników PGE Skry Bełchatów, ale również zagrać z nimi mecz o godz.17.15. Anonsowany jest Mariusz Wlazły.

O godz. 16 zaplanowano uroczyste otwarcie Dni Otwartych.

Następnie na scenie zaprezentują się:

godz. 16.25 – Orkiestra Dęta Poddębice

godz. 16.50 – Tęczowe Przedszkole w Poddębicach

godz. 17.15 – Zespół Ludowy Bałdrzychowianie z Kapelą Bałdrzychowiacy

godz. 17.50 – grupa taneczna Słoneczka i zespół Flesz godz. 18.15 – zespół Szyk – mamy mażoretek

godz. 19.05 – wokalistki PDKiS: Lena Osińska, Zosia Buda, Kinga Kujawińska i Ola Walczak

godz. 19.30 – mażoretki Dalia

– Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich poza występami artystycznymi przekonamy się, jak środki unijne zmieniają Łódzkie i poznamy beneficjentów, którzy skorzystali ze wsparcia UE – zapowiada Członek Zarządu Województwa Łódzkiego Jolanta Zięba-Gzik.

DOFE nadchodzi!!!

Kochani! A my mamy dla Was kolejny argument aby nadchodzący weekend spędzić z nami:) Tym razem do Poddębic na sobotę zaprasza Wanda Kwietniewska:) Oj, będzie zabawa!!! Promuje Łódzkie Gmina Łask Gmina Poddębice Skierniewice #dniotwartefunduszyeuropejskich

Opublikowany przez Zmieniamy Łódzkie 6 maja 2018

To jeszcze nie koniec atrakcji. Na zakończenie imprezy w Poddębicach pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. O godz. 20 zaśpiewa Wanda i Banda, znana chociażby z hitu „Nie będę Julią” czy „Hi-Fi”, a na 21.30 zaplanowano występ „polskich Rolling Stonesów”, czyli Dżemu.

– To dla nas ogromny zaszczyt, że w Poddębicach organizowane są Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Podczas nich pokażemy to, co mamy najlepsze. Serdecznie zapraszam całe rodziny – mówi Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski.

Informujemy, iż w związku z organizacją imprezy nastąpi zmiana organizacji ruchu. Od godz. 24 w piątek do godz. 24 w sobotę zamknięte będą: pl. Kościuszki od ul. Łódzkiej do ul. Pułaskiego oraz od ul. Łódzkiej do ul. Wodnej, a także wjazd od ul. Sienkiewicza w ul. Pułaskiego. Za utrudnienia przepraszamy!

Opublikowany przez Zmieniamy Łódzkie 8 maja 2018