Zapraszamy na “Słoneczną Majówkę”

Zapraszamy na “Słoneczną Majówkę”

Występ czeskiego zespołu folklorystycznego Fogaś oraz koncerty polskich wykonawców: Loverboy, Soleo i Andre – tak w skrócie zapowiada się program “Słonecznej Majówki w Poddębicach”.

Impreza plenerowa, na którą zaprasza Burmistrz Poddębic odbędzie się w niedzielę 22 maja br. przy ul. Mickiewicza 19.

Uczestnicy majówki oprócz zabawy przy hitach Loverboy “Zróbmy sobie fotę”, Soleo “Słodka słodka” czy Andre “Ale ale Aleksandra” będą mogli skorzystać z punktów gastronomicznych, zwiedzić stoiska wystawiennicze, pobawić się na dyskotece z DJ-em. Dla dzieci przygotowane będą place zabaw.

Również w niedzielę przy ul. Mickiewicza 19 o godz. 14.15 zaplanowano Wojewódzkie Obchody 150-tej rocznicy powstania Kół Gospodyń Wiejskich. Uroczystość organizowana przez Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych  w Łodzi oraz Związki w Sieradzu i Piotrkowie Trybunalskim, będzie między innymi okazją do wręczenia wyróżnień i podziękowań, a także podziwiania rękodzieł i skosztowania potraw kulinarnych przygotowanych przez koła gospodyń.

Nie zabraknie stoisk wystawienniczych oraz punktów gastronomicznych. Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego przygotuje na ten dzień „Piknik Zbożowy”.

Od godz. 15 zaplanowano występy zespołów ludowych, m.in. Bałdrzychowianie, Bychlewianka.

Serdecznie zapraszamy!