Aż 32 drużyny zagrają w “Poddębice Cup 2017”!

Aż 32 drużyny zagrają w “Poddębice Cup 2017”!

Już w najbliższy weekend zagości w Poddębicach Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców. W siedemnastoletniej historii zawodów jeszcze nie było takiego zainteresowania turniejem ze strony uczestników. Do udziału zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 32.

Od piątku do niedzieli (24-26 lutego br.) szczypiorniści z piętnastu polskich miast rywalizować będą o miano najlepszej w następujących kategoriach wiekowych: rocznik 2002-2003, 2004 i 2005.

Poddębice reprezentować będą trzy drużyny Uczniowskiego Klubu Sportowego “Trops”, trenowane przez: Pawła Andrzejczaka, Sławomira Kobielskiego i Sebastiana Bamberskiego.

– Turniej “Poddębice Cup” wpisał się w tradycję sportowych imprez w naszym mieście i siedemnasty raz odbędzie się w ostatni weekend lutego. W tym roku mamy rekordową ilość zespołów, bo aż 32! Może to świadczyć o tym, iż zawody w Poddębicach cieszą się ogromnym uznaniem – mówi Prezes Tropsa Krzysztof Andrzejczak.

W związku z tym mecze grupowe rozgrywane będą w hali sportowej gimnazjum i szkoły podstawowej w Poddębicach oraz hali w Wartkowicach. Półfinały i finały odbędą się w hali przy poddębickim gimnazjum.

Początek tegorocznych zmagań szczypiornistów zaplanowano w piątek od godz. 14. W sobotę turniej trwać będzie od godz. 8 do 20, a w niedzielę od godz. 8 do 14.30.

Serdecznie zapraszamy do oglądania meczów oraz kibicowania młodym zawodnikom. Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie.

Poniżej podajemy harmonogramy rozgrywek:

Rocznik 2002/2003

Rocznik 2004

Rocznik 2005