Motocykliści opanowali Poddębice

Motocykliści opanowali Poddębice

Blisko trzystu motocyklistów zjechało na “III Międzynarodowy Słoneczny Zlot Motocyklowy”, który odbył się w Poddębicach.

Sympatycy jazdy na dwóch kołach z warczącym silnikiem z kraju oraz Niemiec, Litwy i Łotwy wzięli udział w paradzie ulicami miasta i gminy, uczestniczyli w konkursach, bawili się przy mocnych brzmieniach zespołów rockowych.

Przybyli na zlot mogli podziwiać maszyny różnych marek – od skuterów, poprzez hondy, harleye davidsony, czy choppery.

– Jeździmy na różne zloty, ale ten w Poddębicach ma wyjątkową, bo kameralną atmosferę. Na przyjazd tutaj namówili nas koledzy z Koła Jesteśmy tu po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni – twierdzą motocykliści z Wrocławia.

Z kolei Vitia na jednym z portali społecznościowych tak ocenił zlot w Poddębicach: “Odwiedziłem, zobaczyłem, zajefajny klimat na zlocie, jedzonko pierwsza klasa, parada super, nareszcie dobra prędkość bez zagotowania moto, wracam do Was za rok.”

Swój udział w imprezie miało również Stowarzyszenie “Stokrotka” z Chrop, którego członkowie brali udział w paradzie, przygotowali pyszne ciasta oraz zaprezentowali występ kabaretu.
– Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy nas nie zawiedli i dotarli do Poddębic. Zapraszamy na następne zloty – mówi Zbigniew Stempień.