Termy Poddębice na Turnieju Gazety Wyborczej

Termy Poddębice na Turnieju Gazety Wyborczej

W łódzkiej hali sportowej przy ul. Skorupki został rozegrany Turniej o Puchar „Gazety Wyborczej” w Piłce Nożnej, w którym wzięli udział przedstawiciele piętnastu firm i instytucji działających na terenie województwa. Do tegorocznej edycji wydarzenia dołączyli również przedstawiciele naszego miasta.

Drużyna Term Poddębice w składzie: Sebastian Bamberski, Maciej Jankowski, Jarosław Wypyszyński, Tomasz Wypyszyński, Mateusz Gajewski, Dariusz Szewczyk i Patryk Ożadowicz w fazie grupowej zagrała z zespołem Wielton, Cosinus Med oraz Politechniką Łódzką.

W kolejnej fazie turnieju Termy zmierzyły się z zawodnikami LSI oraz Indigo i ostatecznie uplasowały się na 13 pozycji. Puchar Gazety Wyborczej powędrował do graczy Politechniki Łódzkiej.

– Walka na boisku była zacięta, bo poziom turnieju był wysoki. Choć w tym składzie wystąpiliśmy po raz pierwszy, to na pewno nie ostatni. Poza sportową rywalizacją i dobrą zabawą mieliśmy też okazję wesprzeć Stowarzyszenie „Dom na Osiedlu”, które opiekuje się osobami z niesprawnością intelektualną – mówi kapitan drużyny Sebastian Bamberski.