Straaaszny weekend tuż tuż… Termy Poddębice i Zoo Borysew zapraszają!

Straaaszny weekend tuż tuż… Termy Poddębice i Zoo Borysew zapraszają!

Wiele atrakcji czeka na mieszkańców w najbliższy weekend.

Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termy Poddębice zaprasza na Halloweenową Noc Saunowania. W sobotę 29 października od godz. 21 nocne seanse saunowania wykonają najlepsi saunamistrzowie! Zagwarantują oni straszny relaks, stosując specjalne ekstrakty zapachowe i podgrzewając temperaturę tej nocy. To wszystko w otoczeniu dyń i halloweenowych dekoracji.  Bilety: https://loom.ly/dimUxgk
Noc Saunowa szykuje się w poddębickich Termach
Weekend Strachów przygotowało też Zoo Borysew.

Przebierz się i wejdź bez biletu! Już w najbliższy weekend Zoo Borysew zaprasza na halloweenowe atrakcje. Dzieci do 15 lat w przebraniu mają wstęp wolny. Zookolejkę poprowadzi zjawa, a w barze goście skosztują herbaty „Piekiełko”.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w godzinach: 11:00, 13:00 i 15:00 Zookolejka rozpocznie szaloną podróż między wybiegami zwierząt. W samym Borysewie jest ich ponad 600. Podczas weekendu grozy, pośród pająków i strasznych dyni w strefie Insta, będzie można zrobić sobie zdjęcie, które po opublikowaniu weźmie udział w losowaniu nagród. Pokazowe karmienia prowadzone przez czarownice pełne będą strasznych konkursów i niespodzianek.

Halloweenowy weekend w Borysewie każdy będzie mógł pokonać swojej „strachy” i pogłaskać nasze płazy oraz inne mniejsze zwierzaki.  Halloweenowe warsztaty dla dzieci potrwają w godz. 11:00-16:00 w salce edukacyjnej. A że strach pali kalorie, nadróbmy je razem przy ognisku od 14:00 do 17:00. Prowiant będzie można zakupić w barze lub zorganizować we własnym zakresie. Do zobaczenia w Zoo Borysew – u nas Halloween trwa od soboty do poniedziałku!

Weekend Strachów w Zoo Borysew