Szczypiorniści powalczą w Poddębicach

Szczypiorniści powalczą w Poddębicach

22 drużyny szczypiornistów zapowiedziały swój udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Poddębice Cup 2016, który zaplanowano na najbliższy weekend 26-28 lutego br.

W zawodach organizowanych przez UKS Trops Poddębice rywalizować będą sportowcy z rocznika 2003 oraz 2004 i młodsi.

Na boisku zobaczymy młodych graczy ze znanych polskich klubów takich jak: VIVE TAURON Kielce, Anilana Łódź, ChKS Łódź, Włókniarz Konstantynów, MKS Wieluń, Pabiks Pabianice.

Zagrają też szczypiorniści z Konina, Ostrowa Wielkopolskiego, Chrzanowa, Grodkowa, Buku, Świebodzina, Bydgoszczy i gospodarze UKS Trops Poddębice.

– Ze względu na dużą liczbę zgłoszonych zespołów mecze odbywać się będą w dwóch halach sportowych. Miejscem zmagań trzynastoletnich piłkarzy będzie hala w Wartkowicach. Młodsza kategoria wiekowa będzie rozgrywać swoje spotkania w hali poddębickiego Gimnazjum. Roczniki podzieliliśmy na dwie grupy, w której zagra każdy z każdym. W piątek i sobotę toczyć się będą mecze grupowe i półfinały, a na niedzielę zaplanowano finały. Wstęp na turniej jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicownia – mówi prezes Tropsa Krzysztof Andrzejczak.

Poniżej przedstawiamy harmonogram XVI Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Poddębice Cup 2016:


Harmonogram 16.OTPRCh-rocznik 2003
 

Harmonogram 16.OTPRCh-rocznik 2004